Zacieraczki samojezdne DWUSTRONNE przeznaczone są do szybkiego wykańczania powierzchni przemysłowych, gdzie wymagane jest uzyskanie wysokiej równości posadzki.

Zacieraczka samojezdna Tomet SuPRO 2×900

Zacieraczki samojezdne DWUSTRONNE przeznaczone są do szybkiego wykańczania powierzchni przemysłowych, gdzie wymagane jest uzyskanie wysokiej równości posadzki. Tam gdzie potrzebujesz szybkiej pracy połączonej z wysoką jakością efektu końcowego powierzchni, tam zacieraczka samojezdna Tomet odnajdzie się doskonale!

Czym wyróżniają się zacieraczki samojezdne Tomet?

W naszej ofercie znajdziesz zacieraczki samojezdne do profesjonalnych zastosowań. W odróżnieniu od modeli sterowanych ręcznie, urządzenia z tej kategorii posiadają większą moc oraz znacznie większą średnicę stanowiąc świetne rozwiązanie w przypadku obiektów o dużej powierzchni. Zacieraczka samojezdna umożliwia zwiększenie wydajności pracy oraz wyraźnie skraca czas potrzebny na realizację powierzonych zadań.

Komfortowa praca operatora

Nie należy zapominać również o znacznie większym komforcie pracy operatora. Praca przy wykorzystaniu zacieraczki samojezdnej nie wymaga wzmożonego wysiłku, gdyż urządzenie porusza się samo, reagując na komendy systemu sterowania będącego pod kontrolą operatora. Dodając do tego możliwość regulacji pozycji fotela oraz opcję wyposażenia urządzeń w ułatwiające pracę rozwiązania, śmiało może stwierdzić, że samojezdna zacieraczka Tomex to urządzenie dostosowane do najbardziej wygórowanych wymagań użytkowników.

Gdzie najlepiej wykorzystać zacieraczki samojezdne?

Każda dostarczana przez nas zacieraczka samojezdna to solidne urządzenie przeznaczone do długotrwałej i bezawaryjnej eksploatacji. Nasze urządzenia okażą się niezastąpione w przypadku zacierania betonu przy budowie wielkopowierzchniowych magazynów, hal produkcyjnych czy też stadionów.

Jakie efekty można uzyskać dzięki zacieraczkom samojezdnym?

Dostępne w naszej ofercie samojezdne zacieraczki w doskonały sposób przygotowują powierzchnie do dalszej obróbki, pozwalając na terminową realizację kolejnych etapów prac. Nasze urządzenia stosuje się w celu wyrównania chropowatej powierzchni betonu pozostawiając ją gładką, równą oraz trwałą. Dzięki zacieraczkom samojezdnym dokładnie wygładzisz obsługiwaną powierzchnię, zwiększysz wytrzymałość materiału oraz zapobiegniesz jego pękaniu w przyszłości.

Główne cechy zacieraczki SuPRO 2X900

  • czterosuwowy silnik HONDA o mocy 20 KM
  • bardzo wytrzymałe wały kardana przenoszące napęd
  • rama z rur stalowych zapewniająca maksymalną sztywność konstrukcji

  • możliwość regulacji pozycji fotela
  • wzmocnione sprzęgło odśrodkowe z dwoma paskami klinowymi zapewniającymi płynną pracę

  • łatwy rozruch elektryczny
  • 12-woltowa instalacja elektryczna
  • czujnik wyłączający silnik przy zbyt niskim poziomie oleju
  • lampy LED ułatwiające pracę
  • opcjonalnie system spryskiwaczy
zacieraczkai-samojezdna-tomet-supro-2×900 Oświetlenie halogenowe LED Wygodny fotel Rama stalowa Silnik marki Honda Skrzynka narzędziowa

Specyfikacja zacieraczka samojezdnej Tomet SuPRO 2×900

Średnica zacierania 2 x 900 mm
Waga 340 kg
Silnik spalinowy – Honda GX 630
Prędkość obrotowa 125 RPM
Kąt nachylenia łopatek 0-20°
Rozmiar łopatek 155 x 355 mm
Zbiornik paliwa 16 litrów
Praca na pełnym zbiorniku paliwa około 2,5h

Standardowe wyposażenie:

oświetlenie halogenowe w technologii LED, nożny włącznik bezpieczeństwa, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik naładowania akumulatora, licznik motogodzin, skrzynka narzędziowa

Dodatkowe wyposażenie:

wózki transportowe do szybkiego przemieszczania kielni na budowie, obrotowe osłony do zacierania ścian, elektryczna instalacja zraszająca.